Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veliki Cro/Tcg-Forum
 
Početna stranicaTcgLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD

Go down 
+3
Ambister
ygofan
GambleLover
7 posters
Autor/icaPoruka
GambleLover
Fun-Moderator
Fun-Moderator
GambleLover


Broj postova : 365
Join date : 27.05.2009
Age : 28
Lokacija : Cyber world

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptypon lip 15, 2009 12:15 pm

Ima itko ovo i želi li se tko kartat.Trebam testat deck,a buraz je
stvarno prelagan za to.
[Vrh] Go down
ygofan
Pocetnik
Pocetnik



Broj postova : 10
Join date : 09.06.2009

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptypon lip 15, 2009 1:02 pm

Ja bi se također kartao..
[Vrh] Go down
GambleLover
Fun-Moderator
Fun-Moderator
GambleLover


Broj postova : 365
Join date : 27.05.2009
Age : 28
Lokacija : Cyber world

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptypon lip 15, 2009 1:06 pm

Da se kartaš treba ti YVD.Možeš ga besplatno downloadat.
Ja uvijek imam postavljeno na listen.Morate upisat moj username
i IP.

Username je: Karta
IP je:78.0.234.202
[Vrh] Go down
Ambister
Master
Master
Ambister


Broj postova : 186
Join date : 01.06.2009
Age : 28
Lokacija : Donji Andrijevci

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptypon lip 15, 2009 1:34 pm

PRVO: Morate se Dogovorit ko je host, a tko client
DRUGO: Ides ono "Connect" I onda odaberes ovisno sta ste se dogovorili... I onda npr. ako si ti host.. ides "Server Duel: I'm going to be host" a tvoj protivnik " Server duel: I'm going to be Client"
TREĆE: Moras verify acconut... to ti se pojavi kad ides ono server duel.. samo upises tamo ime... Onda kazes svom protivniku svoje ime i on svoje tebi.... Upises ispod tamo Ime i kliknes connect... i to ti je to..
[Vrh] Go down
Raviel
Ygo-Moderator
Ygo-Moderator
Raviel


Broj postova : 132
Join date : 25.05.2009
Age : 36
Lokacija : Bjelovar

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptypon lip 15, 2009 4:08 pm

A jeste i tu počeli ... Izbrisao sam neke postove, bili su potpuno nepotrebni, dalje se dogovarajte ili preko PM-a ili MSN-a ili neznam čega, samo više ne spamajte ( GambleLover i ti si mod, trebao bi malo paziti i biti uzor drugima Wink ).

Jbg, moram biti malo stroži, ako netko popusti, forum neče dugo izgledati ovako .
[Vrh] Go down
Narutofox
Beast
Beast
Narutofox


Broj postova : 76
Join date : 05.06.2009
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptysri lip 17, 2009 12:43 am

ja sam to imao ali uvjek zafrkava me registriranje i te bedastoče pa ako netko zna cijeli taj postupak neka napiše.

BTWwww.byond.comNa ovoj stranici ima 3 ili 4 online yugioh igre kartanja ako nekoga zanima neka provjeri
[Vrh] Go down
StarScream69
Beast
Beast
StarScream69


Broj postova : 53
Join date : 07.06.2009
Age : 29

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptyčet lip 25, 2009 11:51 am

Narutofox je napisao/la:
ja sam to imao ali uvjek zafrkava me registriranje i te bedastoče pa ako netko zna cijeli taj postupak neka napiše.

BTWwww.byond.comNa ovoj stranici ima 3 ili 4 online yugioh igre kartanja ako nekoga zanima neka provjeri

skinuo sam taj byond i kada idem pokrenut igricu mi sere broken url mi mos pomoc?
[Vrh] Go down
Ambister
Master
Master
Ambister


Broj postova : 186
Join date : 01.06.2009
Age : 28
Lokacija : Donji Andrijevci

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptyčet lip 25, 2009 12:00 pm

Lakše ti je na YVD...
[Vrh] Go down
StarScream69
Beast
Beast
StarScream69


Broj postova : 53
Join date : 07.06.2009
Age : 29

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptyčet lip 25, 2009 12:57 pm

iman to...ali na yvd mi nezeli sejvat deck...
[Vrh] Go down
Narutofox
Beast
Beast
Narutofox


Broj postova : 76
Join date : 05.06.2009
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptypet lip 26, 2009 4:15 pm

StarScream69 je napisao/la:
Narutofox je napisao/la:
ja sam to imao ali uvjek zafrkava me registriranje i te bedastoče pa ako netko zna cijeli taj postupak neka napiše.

BTWwww.byond.comNa ovoj stranici ima 3 ili 4 online yugioh igre kartanja ako nekoga zanima neka provjeri

skinuo sam taj byond i kada idem pokrenut igricu mi sere broken url mi mos pomoc?

moras se registrirati i downloadati byond program pogledaj si tamo pod help
[Vrh] Go down
Antonio1997
Pocetnik
Pocetnik



Broj postova : 3
Join date : 13.02.2010

Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Emptysub vel 13, 2010 9:49 pm

ime: tona11
IP: 93.141.65.10
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty
PostajNaslov: Re: Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD   Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD Empty

[Vrh] Go down
 
Yugioh virtual dueling a.k.a. YVD
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prodajem Yugioh karte
» prodajem yugioh karte
» pitanje u vezi yugioh djela
» Yugioh forum Trade Area
» Zamjena Yugioh karata za Magic karte

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trading Card Games :: Yu-gi-oh!-
Forum(o)Bir: